-

Fotografování rodin a dětí, portrétní fotografie

Fotografie patří mezi klenoty uchování vzpomínek každé rodiny a má své místo v srdci domova. Nezapomínejte na zachycení těch nejdůležitějších momentů Vašich dětí. Časem si uvědomíte, jak rychle děti rostou a jak málo kvalitních fotografií máte.

Nabízím příjemné fotografování v moderním a profesionálním fotoateliéru blízko centra Brna. 

Sám jsem táta dvou malých dětí. Vašim dětem budu rozumět:)

Prosím, podívejte se na ukázku mého portfolia zde.

Cena fotografií

Za dobu fotografování cca 1,5 hodiny (+veškerá postprodukce, doprava po Brně) je cena 2 500 Kč.

Získáte jednotlivě upravené fotografie

Z cca 350 snímku vybereme pro Vás těch nejkrásnějších 40 – 70 kusů, které Vám následně zašleme v plné velikosti bez loga ihned k Vašemu použití. Fotografie zasíláme elektronicky. 

  • Úprava fotografií obsahuje jednotlivý ořez snímků, vyvážení bílé, ostrosti, kontrastu, tónování a ruční jemnou retuš každého snímku zvlášť.
  • Fotografie dodáváme v digitální podobě v maximálním rozlišení do 15 pracovních dnů po fotografování.
  • Poskytujeme fotografie pouze upravené.
  • Ceny se týkají fotografování dětí, rodin a portrétů.

Informace

Jak se můžeme na fotografování připravit?

Pro maminky: Nechoďte týden před fotografováním do solária, nepoužívejte samoopalovací mléka. Neprovádějte mechanické čištění dva dny a méně před focením. Dostatečný pitný režim (před focením omezit kávu a alkohol) a doporučuji dostatek spánku:) Často Vás fotografuji bez ponožek – pánové, nezapomeňte na pedikúru:)

Jaké si máme vzít s sebou oblečení a doplňky?

Doporučuji si vzít oblečení pastelově zbarvené oblečení (ne oblečení, které by na sebe zbytečně upozorňovalo = žádné strakaté, ani s výraznými nápisy). Vždy je lepší se obléci elegantně. Vezměte si oblečení více než méně. Pomůžeme s výběrem. V průběhu fotografování si průměrně měníte 3 outfity. Pro dámy doporučuji vhodné doplňky: lodičky s podpatky, volány, kožešiny, krajky – na fotografiích vypadají krásně.

Nezapomeňte na doplňky, které jsou velmi vhodné na focení (klobouky, čepice, šperky, korále, náramky, šály, šátky, krajkové rukavičky).

Před fotografováním se dohodněte, aby outfity barevně ladily.

U fotografování dětí doporučujeme donést si s sebou oblíbené hračky.

Mohu si u vás domluvit také vizážistiku?

Ano, před samotným fotografováním si můžete zvolit, zda máte zájem o stylistiku, vizážistiku, samotné fotografování či kombinaci. V případě kombinace nabízíme výrazné slevy! Cena vizážistika samostatně za 1 200 Kč. K dané akci za 500 Kč.

S vizážistkou máte jistotu, že Váš vzhled bude perfektní a výsledné fotografie oslnivé.

V případě výběru vizážistiky Vás odborně nalíčíme (denní nebo večerní), upravíme a určíme Vaši barevnou typologii (jaro, léto, podzim, zima). Poradíme Vám, jaké barvy a styl oblečení se k Vám hodí, jaké druhy šperků by byly nejvhodnější, jaká barevná schémata by byla nejlepší k Vaší osobní typologii. V případě výběru stylistiky Vás rádi doprovodíme a pomůžeme s výběrem (zapůjčení/koupě) outfitu vhodného na fotografování.

Pokud nemám zájem o služby vizážistky, jak se připravit?

Doporučujeme výraznější líčení než jste běžně zvyklá, důkladný podklad, korektor nedostatků a kruhů pod očima, make-up volit tak, aby nebyl rozdíl v odstínu nenalíčené kůže (ruce, krk atd.) a aby netvořil zbytečně vrásky na obličeji.
Nezapomeňte lesk na rty, pudr, tvářenku a kvalitní řasenku.