-

Fotograf

Jmenuji se David Sís a jsem fotografem z Brna. Profesnímu fotografování se věnuji od roku 2012. Mezi mé oblíbené zahraniční fotografy patří například Joel Grimes nebo Jason Lanier.  Nejlepším učitelem je však život sám. Po dlouhém a krásném fotografováním jsem se vyprofiloval na profesní focení svateb, dětí, rodinného focení a focení maminek v očekávání. V brněnském fotoateliéru spolupracuji s profesionální stylistkou a vizážistkou – drahou manželkou – Mgr. Terezií Sísovou.

Miluji svatební fotografování. Užívám si být součástí tak krásného a důležitého dne, kdy si dva věnují tolik lásky a slibují si ji veřejně navždy. Na fotografiích se snažím o zachycení neopakovatelného okamžiku, emocí, lásky a atmosféry, která je tak typická a zároveň odlišná pro každou svatbu. Zvlášť silnou a hlubokou atmosféru prožívám při fotografování svatebních obřadů v kostelích.  Jsem členem sdružení fotografů Člověk a Víra a tím i splňuji striktní kodex fotografa.

Těším se, až Vás budu moci poznat a zvěčnit Vaše tak důležité okamžiky života.

Podívejte se na reference nebo mě přímo kontaktujte. Nebo jste zvědavi na moji ukázku práce z letošního roku?

Fotograf, Praha, výstava
Výstava na Pražském hradě, Mladotův dům – 2015 (pod záštitou kardinála Dominika Duky, arcibiskupa pražského, Ivany Zemanové, první dámy ČR, Jana Wolfa, radního Prahy – pořádáno sdružením Člověk a Víra)