-

svatebni_fotograf_Brno (1 of 1) (2)

Svatební den…

jednoduše jeden z nejkrásnějších dnů v našem životě. Vášeň, radost, očekávání. To je to, co pojem svatba v našich srdcích vyvolává. Do přípravy svatby dáváme mnoho úsilí, proto je důležité vybrat toho správného fotografa, který dokáže vystihnout krásu a dojetí tohoto velikého dne. Jsem připraven Vám tuto událost zachytit na fotografiích, které budou vyvolávat emoce po mnoho, mnoho let.

Mojí zásadou je především osobní přístup, kdy na předsvatební schůzce probereme a vyladíme detaily svatby. Focení je pro mě vášeň, obrovský koníček. Moc rád se pohybuji v prostředí svateb a hledám ty nejkrásnější okamžiky, které vás budou provázet během Vašeho dalšího společného života. Na ukázku mé práce se můžete podívat ZDE. Taktéž se podívejte na blog ZDE.

Svatba, to je začátek

Začátek společné cesty. A krásná fotografie k novému životu patří. Proto vstupte a rád Vás poznám. Těším se:)

Informace

Když se pro Tebe rozhodneme, co tím získáme?

Získáte zkušeného fotografa, který fotografuje srdcem, který se o Vás zajímá a chce Vás nejdříve poznat. Odevzdám Vám precizní fotografie plné lesku, barev, emocí a života.

Jak si Tě můžeme rezervovat a jak zjistíme volné termíny?

Jednoduše mi prosím napište nebo zavolejte. Rezervace bude potvrzena při zaplacení nevratného rezervačního poplatku, který se následně odečte od konečné ceny fotografování. Rezervační poplatek pro svatbu činí 3000 Kč.

A co bude následovat?

Následně si píšeme, voláme si a radíme se nad detaily svatby a nad přípravou. V nejlepší a nejčastější variantě se osobně potkáme a seznámíme se:)) Je to příjemné, abychom se už ve svatební den znali:))

Jaká je cena za svatební fotografování?

Každá svatba je jedinečná a krásná. Prosím, napište mi svoji představu:)  a učiním nabídku podle Vašich přání.

Nabízíme také výhodné služby vizážistiky. Více

Jak a kdy dostanu fotografie?

Fotografie upravuji 2 a 3 týdny. Odevzdávám fotografie pouze upravené a v tiskové kvalitě. Nejčastější formou přes soukromou online galerii. V případě zájmu mohu i v jiné podobě DVD/luxusní fotokrabička/luxusní fotokniha.

Kdy a jak mám zaplatit?

Svatební fotografie platíte hotově/na účet až po dodání. Přeji si, abyste se ve svatební den věnovali jiným radovánkám:)