-

Vizážistka

Jmenuji se Terezie Sísová. Jako vizážistka pracuji již 5 let. Specializuji se především na fotomake-up tak, aby vynikla osobnost modelky. Zaměřuji se na individualitu každé klientky. Spolupráce s modelkou či modelem probíhá v přátelském duchu, kdy s klientkou (klientem) proberu styl běžného líčení a na základě získaných poznatků vytvořím fotomakeup, který zdůrazní přednosti a krásu modelky/modela. Během celého fotografování jsem k dispozici s úpravou vizáže, fotomakeupu a poradenstvím. Spokojenost modela/modelky je pro mne prioritou.

Mimo fotomake-upu se věnuji také líčení pro různé příležitosti (denní, večerní, svatební), barevné typologii, určení barevné typologie dle ročních období, zabývám se také školou líčení. Díky svým zkušenostem nabízím službu asistovaných nákupů a korekci postavy vhodnými kousky oblečení.

Očekávat můžete vysokou kvalitu poskytovaných služeb prověřenou mnoha spokojenými zákazníky.

Služby

1. Vizážistika – fotomake – up, svatební líčení, denní/večerní líčení

Fotomake-up je líčení, které je, vzhledem k fotografování, velice výrazné. Líčení touto technikou dokáže překrýt všechny nedostatky pleti tak, aby výsledné fotografie byly perfektní. Vzhledem k náročnosti líčení je k tvorbě fotomake – upu potřeba používat tu nejkvalitnější dekorativní kosmetiku.

Svatební líčení je přizpůsobeno požadavkům a přáním nevěsty. Ještě před svatbou probereme zvyklosti v oblasti stylu a líčení. Svatební líčení je výraznější trvanlivé líčení, které podtrhne Vaši krásu během Vašeho osudového dne. Budete se cítit jako princezna! Samozřejmostí je líčení a celková úprava vzhledu rodiny i svatebních hostů.

Líčení – večerní, denní pro Váš neopakovatelný vzhled. Plesy, promoce a jiné významné události vyžadují nezapomenutelný vzhled. Ráda Vám k tomuto cíli dopomůžu. S mojí pomocí Vás slavnostně nalíčím, ukážu Vám zásady správného líčení a základy péče o pleť.

2. Barevná typologie dle ročních období

Barevná typologie dle ročních období určuje barevné typy klientů dle jednotlivých charakteristik. K praktickému určení typu a následnému určení vhodných barevných typů používám speciální šátky. Pomocí těchto šátků určím Váš typ a doporučím barevné kombinace barev, kosmetiky a doplňků, které se hodí a ladí k Vaší osobnosti. Po absolvování barevné typologie obdržíte kartičku vhodných barev s praktickými příklady dekorativní kosmetiky, které lichotí Vaší osobnosti.

3. Kurz líčení

Po absolvování tohoto kurzu bude Váš každodenní vzhled bezchybný. Naučíte se kvalitní péči o Váš vzhled s přesným postupem líčení. Všechny kroky líčení Vám budou předvedeny a následně si celé líčení sama na sobě vyzkoušíte. Jako vystudovaný pedagog mám pro tento kurz osobnostní a vzdělanostní předpoklady. Součástí kurzu je i přesně popsaný manuál Vašeho denního i večerního líčení.